Güncel Haberler

Başıboş köpekleri site dışına çıkaranlara ceza kesilmişti! Vali Gül açıkladı: ‘İptal edildi’

Vali Gül, sosyal medya paylaşımında, Esenyurt'ta bir sitede bulunan sokak hayvanlarının bölgeden uzaklaştırılmasının ardından etkilenenler hakkında cezai işlem başlatıldığını söyledi.

Gül, paylaşımında şunları söyledi: “Olayın bilgilendirme aşamasında eksik beyanlar verilmesi nedeniyle yerleşik uygulama yeterli görülmedi ve soruşturma iptal edildi.” dedi.

İKİ KÖPEĞİ BAŞAKŞEHİR'DE BİR BÖLGEDE BIRAKTILAR

22 Şubat'ta Esenyurt'ta bir sitede çalışan temizlikçi ve bahçıvan, çocuklara saldırdığını söylediği iki köpeği siteden alıp Başakşehir'in bir bölgesine bıraktı.

Site sakinlerinin şikayeti üzerine bu kişilere Hayvanları Koruma Kanunu'nun ilgili maddeleri uyarınca 14 bin 432 lira idari para cezası kesildi. (AA)Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Eurovision yayınını durdurup o mesajı paylaştılarEurovision yayınını durdurup o mesajı paylaştılar
Ukrayna'yı ayağa kaldıran suikast suçlaması!  O isim reddedildi! "Putin'e hediye olurdu"Ukrayna'yı ayağa kaldıran suikast suçlaması! O isim reddedildi! “Putin'e hediye olurdu”
Mersin'de koca dehşeti!  Boşanmak üzere olan eşini öldürüp intihar ettiMersin'de koca dehşeti! Boşanmak üzere olan eşini öldürüp intihar etti

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
marsbahis giriş