Güncel Haberler

Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal: Aydınlık Türkiye için çalışacağız – GÜNDEM

Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, Sivas Madımak oteli katliamında hayatını kaybeden sanatçı Hasret Gültekin anısına düzenlenen müzikale katıldı. Etkinlik öncesinde konuşan Başkan Önal, şunları söyledi: Hasret Gültekin'i ve tüm kayıp aydın ve sanatçılarımızı unutmayacağız, unutturmayacağız! Her şeyin güzel olacağı, aydınlık bir Türkiye için çalışacağız” dedi.

Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, CHP Bayraklı İlçe Başkanlığı'nın Tepekule Kongre Merkezi'nde sahnelediği sevilen müzikal Hasret Gültekin'e Yeter Gültekin ve vatandaşlarla birlikte katıldı.

Müzikal öncesi konuşan Belediye Başkanı İrfan Önal, şunları söyledi: “2 Temmuz 1993'te Madımak Oteli'nde 33 aydınımızın gericiler tarafından diri diri yakılmasının üzerinden 30 yıldan fazla zaman geçti. İnsanlığa karşı suçlarda zaman aşımı yoktur. Biz Sivas'ı unutmadık, unutulmasına izin vermeyeceğiz. Bugün değerli sanatçımız Hasret Gültekin'i ve kaybettiğimiz canları türküler ve sözleriyle antık. Hiçbirini unutmadık, unutmayacağız. Bu bağlamda hazırlanan müzikalin sunumunda emeği geçen yönetmenimiz Şirin Aktemur Hanım'a, değerli sanatçımız Deniz Türkan'a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Her şeyin güzel olacağı, aydınlık bir Türkiye için çalışacağız” dedi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
marsbahis giriş